سه شنبه, خرداد ۱۲, ۱۳۹۹
تجارت الکترونیکتکنولوژیفناوری

رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان

در این گزارش با “سرعت اینترنت ایران” در جهان و همچنین پر سرعت ترین و کم سرعت ترین اینترنت جهان آشنا خواهید شد.

social media 750x460 - رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان

جایگاه سرعت اینترنت ایران در جهان

این روزها اینترنت یکی از اصلی ترین و مهم ترین ابزارهایی است که هر یک از ما در طول روز برای انجام کارهای مختلفی همچون بررسی شبکه های اجتماعی، تماس تصویری، جستجو در گوگل، مشاهده ویدیو و ده ها کار دیگر استفاده می کنیم که شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در حین استفاده از این ابزار، ساعت به سریع ترین نحو ممکن می گذرد و از گذر زمان غافل خواهیم شد.
با این وجود سرعت و به عبارتی پهنای باند اینترنت دریافتی بسیار مهم است چرا که اگر سرعت اینترنت بالا باشد، می توان به راحتی کارهای روزمره خود را انجام داد. اما شاید برای شما نیز سوال شده باشد که رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان چند است؟! در ادامه این گزارش از نمناک با رتبه سرعت اینترنت ایران در سال ۲۰۱۹ میلادی و همچنین رتبه رتبه بندی سرعت اینترنت در جهان آشنا خواهید شد.

browser linux 3.00c166896ac0 e1588139937606 - رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان

پر سرعت ترین اینترنت جهان

شاید برای شما هم سوال باشد که کدام کشور پر سرعت ترین اینترنت جهان می باشد؟! در حال حاضر پر سرعت ترین اینترنت در جهان متعلق به کشور تایوان می باشد که سرعت میانگین اینترنت این کشور ۸۵.۰۲ مگابیت در هر ثانیه ( Megabits per second ) می باشد که واقعا خارق العاده است و شما می توانید 5 گیگابایت را تنها در 8 دقیقه دانلود کنید!

همچنین جالب است بدانید که ۳۷ کشور از ۵۰ کشور رتبه بندی شده جهان نسبت به اینترنت در قاره اروپا می باشد و ۱۰ کشور نیز از قاره آسیا، ۲ کشور از آمریکا شمالی و تنها یک کشور در آفریقا می باشد!

startup. 1 1280x720 e1588140210362 - رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان

کم سرعت ترین اینترنت جهان

در میان تمام کشورهای جهان، در حال حاضر کشور یمن با سرعت میانگین اینترنت ۰.۳۸ مگابیت در هر ثانیه می باشد که برای دانلود ۵ گیگابایت باید ۳۰ ساعت و یک دقیقه وقت بگذارید!! این واقعا وحشتناک می باشد!!

رتبه سرعت اینترنت ایران در جهان

طبق آخرین گزارش رتبه سرعت اینترنت در ایران در حال حاضر ۱۱۸ جهان می باشد که میانگین سرعت اینترنت ۴.۳۹ مگابیت در هر ثانیه می باشد و برای دانلود فایل ۵ گیگابایتی باید ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه زمان بگذارید. همچنین رتبه اینترنت ایران در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۱۴۵ جهان بود که به میزان قابل توجهی پیشرفت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید